(Szeptember)

(Október)

Október 26-án, hétfõn 17 órai kezdettel szülõi értekezletet tartunk a templomban a hittanosok szüleinek, ill. minden érdeklõdõnek, akinek a hittanoktatással kapcsolatban kérdései vannak.

(Szeptember)

Elkezdõdött „végre” az iskola. Hamarosan megkezdõdik a hitoktatás is az általános iskolásoknak, középiskolásoknak illetve a legkisebbeknek, az óvodásoknak.

A röszkei Páduai Szent Antal Plébánia ifjúsági csoportja egy kötetlen baráti találkozóra és tábortûz melletti beszélgetésre hívja az érdeklõdõ középiskolásokat szeptember 11-én, pénteken 18 órára a plébánia udvarára. Ez egyúttal a szeptembertõl rendszeressé váló ifjúsági csoportfoglalkozások elsõ alkalma is.

A 2009 – 2010-es tanév szeptember 13-án reggel 9 órakor tanévnyitó szentmisével kezdõdik, melyre mindenkit szeretettel várunk.

Osztályok:
Hitoktatók:
Vargáné Ábrahám Ildikó
Kiss Gábor

Szeretettel várunk minden érdeklödõ fiatalt és felnõtet a most induló plébániai programjainkra.

<<< Vissza a fõoldalra                                                                                                Vissza a lap tetejére >>>