(Február)

Az irodai nyitva tartás megváltozott!

Februártól kedden, szerdán és pénteken 9 és 12 óra között van irodai félfogadás.

Február hó folyamán a hétköznapi szentmisék a gyászmisék kivételével a hittanteremben lesznek megtartva. Szerdán a szentmise este negyed 6-kor kezdõdik.

A házszenteléseket idén kedden, csütörtökön és pénteken végezzük délelõtt és délután. Akikhez nem sikerül bejutni, vagy megbeszélt idõpontra kérik a házszentelést, igényüket jelezzék a plébániahivatalban személyesen, vagy a plébánia mobiltelefonszámán (30/359-1050) hívás ill. sms útján, vagy a roszkeplebania@citromail.hu e-mail-címen. A külterület házainak megszentelésére terv szerint március elsõ felében kerül sor.

Akik ebben az évben a röszkei templomban szeretnének házasságot kötni, kérjük, lehetõleg február közepéig jelezzék ezt a plébániahivatalban.

Február 19-én, szombaton az egyházközség családcsoportja a Szeged-Csanádi Egyházmegye által szervezett Házasság hete programsorozatának alkalmából tematikus napot szervez a házasságról. Az egyházmegye több településén párhuzamosan szervezett programok célja a házasság és a család mint szeretetközösség értékének bemutatása, valamint tanúságtétel a szentségi házasság vállalása mellett.

<<< Vissza a fõoldalra                                                                                                Vissza a lap tetejére >>>